12 ערכת כלי סיבים אופטיים יח ' סט FTTH עם קליבר סיבים -70 ~ + 10dBm מד כוח אופטי תקלה חזותית Lcator 5 ק"מ

-67%
ראה עוד

ממיר סיב אופטי Htb-3100ab סיב אופטי ממיר משדר סיבים יחיד ממיר 25 ק"מ SC 10/100 M Singlemode סיב יחיד 1 זוגות

ראה עוד

KELUSHI 5 mW עט עט מתכת בסיבים אופטיים תקלה חזותית Locator כבל לייזר אדום בודק כלי בדיקה עם 2.5 מ"מ מחבר או...

ראה עוד

KELUSHI כלי סיבים אופטיים דיוק גבוה HS-30 חותך קליבר אופטי עבור 250-900um עבור חותך סיבים עבור Fujikura CT-30

ראה עוד

5 זוגות Htb-3100ab סיב אופטי ממיר ממיר סיבים משדר סיבים יחיד ממיר 25 ק"מ SC 10/100 M סינגל יחיד סיבים יחידים

ראה עוד

4 גרם LTE אנטנת תקרה מקורה 2 גרם 3 גרם UMTS 4 גרם אנטנה 5 גרם כבל N מחבר זכר מגבר מגבר מאיץ אות נייד

-50%
ראה עוד

KELUSHI 10 mw סיבים אופטיים תקלה חזותית לאתר 2.5 מ"מ מחבר מיני RGT בודק לייזר אדום עבור FTTH

ראה עוד

KELUSHI איתור תקלות חזותיות 30 mW גלאי FC זכר ל LC נקבה מתאם LC / SC / ST / FC כבל מחבר בודק סיבים אופטיים

ראה עוד

קשר קר ייעודי סיבי מתכת FC-6S חיתוך סכין סיבי FTTH סכין חותך כבל סיב אופטי כלי חוט סכין

ראה עוד

אנטנת Wifi Superbat Wifi 2.4 GHz 16dBi בוסטרים אלחוטי-G עבור 802.11b / g / n WLAN RP-SMA כבל תקע זכר 5 m הא...

ראה עוד

משלוח חינם חומר מתכת באיכות 1 mw סיבים אופטיים לייזר תקלה חזותית Locator סיבים אופטיים כבל בודק 5 KM AUA-1

ראה עוד

2019 SURECOM SW-102 חדש עם שלושה מתאם 125-520 מגה הרץ הדיגיטלי VHF / UHF כוח & SWR מד לרדיו לרכב ורדיו ידני...

-15%
ראה עוד

433 MHz ASK ערכת מודול מקלט tranmitter אלחוטי (משדר 1 יחידות STX882 + מקלט 1 pc SRX882 + אנטנת אביב 2 יחידות)

-26%
ראה עוד

KELUSHI FSM 22 50 60 80 S Fusionadora Fibra Optica אלקטרודה Fujikura אלקטרודות לסיב אופטי כבלור כבלר סיב אופטי

ראה עוד

KELUSHI FC-6S קליבר סיב כלי חיבור קר סיב אופטי קליבר לסיבוב ציפוי SUMITOMO: 250um - 900um משמש 12 posit

ראה עוד

Jakcom RDW קורא RFID 125 KHz כף יד קורא תעודות זהות חכם מעתק סופר מעתק מעתק מעתק פוב בקרת גישה

-10%
ראה עוד

2 יח ' חבילה RF4431 - 868MHz | מודול מקלט משדר אלחוטי RF 1515MHz Si4431

ראה עוד

KELUSHI משלוח חינם 10 mw עט סגנון תקלה חזותית Locator לייזר אדום מקור אור / בדיקת סיבים גלאי תקלות Finder כ...

ראה עוד

אנטנה 3G / 4G עם מחבר תקע CRC9 1920-2670 Mhz למודם Huawei (2 יח ' חבילה)

ראה עוד

KELUSHI 50 יח ' חבילה SC סיב אופטי מחבר מהיר Multimode FTTH SC מצב יחיד UPC מחבר מהיר

ראה עוד

2 יחידות 433 mhz RF LoRa מודול SX1278 PM1280 מקלט ומשדר תקשורת למרחקים ארוכים SPI LORA IOT + 2 יחידות אנטנה...

-10%
ראה עוד

4 יחידות 10Gtek 1 M (3.3ft) LC-LC OM3 כבל סיבי 50/125 כבל סיב אופטי Multimode 10G Multimode 10 מ"מ

ראה עוד

KELUSHI המחיר המועדף הפשוט האור לייזר אדום 30 מגה-רוחב איתור תקלות חזותיות, בודק כבל סיב אופטי 30 טווח טווח

ראה עוד

כלי סיבים אופטיים 10 MW איתור תקלות חזותיות + RY3200 מד כוח אופטי -70 ~ + 10 dBm

ראה עוד

אנטנה פיברגלס כיוונית 2.4 GHz Omni אנטנת wifi 12dB מחבר נקבה נקבה

ראה עוד

1.2 גרם נירוסטה 5 אלמנטים יאגי 3 מטרים RG58U כבל משדר טלוויזיה במעגל סגור מחבר אנטנת יאגי חיצוני F

ראה עוד

Superbat רכב רדיו דיגיטלי אוניברסלי DAB + DVB T2 FM / AM רכב אנטנה אות ספליטר מגבר לפוניר JVC DIN 41585

ראה עוד

סופרבאט 50 אוהם 868 Mhz אנטנה 3dbi מגבר אותות גומי אודיו 60 W קלט SMA תקע זכר מחבר ישר לרדיו חם

-10%
ראה עוד

מערכת PABX טלפון היברידית קטנה למשרד ולבית עם תוכנת ניהול מחשב PC308

-14%
ראה עוד

ערכת כלי FTTH סיבי אופטי KELUSH עם FC-6S קליבר סיבים ומד כוח אופטי 5 ק"מ איתור תקלות חזותיות 1 mw חשפנית חוט

ראה עוד

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC כבל 10GBASE-CU פסיבי ישיר לחבר נחושת טווינאקס SFP כבל גם עבור Ubiquiti Mikr...

ראה עוד

מחיר זול חדש 5-2400 מגה הרץ ספליטר משחזר 2 דרכים עם מחבר מסוג F לחיבור כבלים קואקסיאליים ל CDMA GSM DCS W-CDMA

-50%
ראה עוד