GSM 850/900/1800 / 1900MHZ מסוף אלחוטי קבוע עם תצוגת LCD, מערכת אזעקת תמיכה, PABX, קול ברור, אות יציב

-18%
ראה עוד

ממיר סיב אופטי Htb-3100ab סיב אופטי ממיר משדר סיבים יחיד ממיר 25 ק"מ SC 10/100 M Singlemode סיב יחיד 1 זוגות

ראה עוד

SM SX PVC 3 מ"מ 30 מטרים SC / APC כבל מגשר סיב אופטי SC / APC-SC / APC כבל תיקון סיבים אופטיים

ראה עוד

12 ערכת כלי סיבים אופטיים יח ' סט FTTH עם קליבר סיבים -70 ~ + 10dBm מד כוח אופטי תקלה חזותית Lcator 5 ק"מ

-64%
ראה עוד

2 סטים חבילה 433 MHz 100 מטר ערכת מודול אלחוטי (משדר ASK STX882 + מקלט ASK SRX882) + 4 יחידות אנטנת קפיץ נ...

-25%
ראה עוד

KELUSHI מצביע לייזר כף יד חדש 20 mW 20 ק"מ איתור תקלות סיבים אופטיים, מוצר לייזר מבחן 650nm ל CATV

-5%
ראה עוד

KELUSHI 10mW סוג עט פלסטיק תקלות חזותיות Locator כבל סיב אופטי Tester Meter ל CATV

ראה עוד

KELUSHI FC-6S קליבר סיב כלי חיבור קר סיב אופטי קליבר לסיבוב ציפוי SUMITOMO: 250um - 900um משמש 12 posit

ראה עוד

SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC כבל 10GBASE-CU פסיבי ישיר לחבר נחושת טווינאקס SFP כבל גם עבור Ubiquiti Mikr...

-15%
ראה עוד

2 יחידות 433 mhz RF LoRa מודול SX1278 PM1280 מקלט ומשדר תקשורת למרחקים ארוכים SPI LORA IOT + 2 יחידות אנטנה...

-10%
ראה עוד

KELUSHI 2018 ערכת כלי סיבים אופטיים 13 יח ' סט חדש 13 יח' סט עם קליבר FC-6S ופלסטיק 5 mW חזותית תקלת איתור...

ראה עוד

Superbat RF מחבר קואקסיאלי רכב HSD Fakra Z מחבר נקבה Crimp נקבה ג 'ק 90 מעלות מחבר זווית ישרה לכבל Dacar 53...

-12%
ראה עוד

1 יחידות 802.11b / g / n 2.4 גרם 22dBi אנטנה רווח גבוה WIFI Booster Wireless LAN Omnidirectional אנטנת RP-SMA

ראה עוד

10 יחידות SC / APC צמת סיבים עם מצב יחיד (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9 מ"מ כבל

ראה עוד

KELUSHI מד כוח סיב אופטי DXP-20B -70 ~ 10dBm מתכוונן סיב אופטי בודק כבל בודק למחבר FC / SC

-5%
ראה עוד

KELUSHI קליבר סיבי SKL-6C חיתוך כבל סכין FTTT סיבי סיב אופטי כלים חותך דיוק גבוה 16 להב משטח

ראה עוד

KELUSHI אופטי All-IN-ONE אופטי All-IN-ONE מד כוח סיב אופטי -70 עד 10dBm 1mw 5km בודק כבל סיבים איתור תקלה ח...

ראה עוד

KELUSHI 5 mW עט עט מתכת בסיבים אופטיים תקלה חזותית Locator כבל לייזר אדום בודק כלי בדיקה עם 2.5 מ"מ מחבר או...

ראה עוד

כבל QSFP QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40 גרם כבל נחושת פסיבי ישיר לחיבור 30AWG

ראה עוד

gsmjustoncct 2017new 100% originl UFI DONGLE / אפי דונגל עבודה עם תיבת ufi

ראה עוד

KELUSHI 30mW איתור תקלות חזותיות מקור אור אדום סיב אופטי כבל בודק כלי בדיקת 15-20 ק"מ

-5%
ראה עוד

סופרבאט 50 אוהם 868 Mhz אנטנה 3dbi מגבר אותות גומי אודיו 60 W קלט SMA תקע זכר מחבר ישר לרדיו חם

-15%
ראה עוד

ממיר מדיה אתרנט של 20KM SC ל- RJ45 Gigabit, סיב SC כפול מצב יחיד, 1000Base-LX עד 10/100 / 1000Base-Tx, 1310...

ראה עוד

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC כבל 10GBASE-CU פסיבי ישיר לחבר נחושת טווינאקס SFP כבל גם עבור Ubiquiti Mikr...

ראה עוד

GRANDWAY F2H 1310 / 1550nm 26/24 dB איתור תקלות חזותיות מובנה (VFL) ומד כוח (PM) סיב אופטי SM OTDR בודק

ראה עוד

פס מלא 806-960 / 1710-2700 MHz חיצוני Omni כיוונית N נקבה gsm 3G 4G אנטנה משחזר

ראה עוד

10 יחידות NAGOYA NA-771 SMA-F אנטנת להקה כפולה 144/430 MHz עבור Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 ווקי...

-15%
ראה עוד

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990 Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA אנטנה Fakra D נקבה ג'ק מחבר RG174 3M כבל קו...

-12%
ראה עוד

עותק כרטיסי IC של JAKCOM 08CD IC 13.56mhz IC למסמר N2 חכם

-10%
ראה עוד

KELUSHI 30 mW תקלה חזותית Locator בודק כבל סיבים FC זכר ל LC נקבה מתאם ל LC / SC / ST / FC כבל סיב מקור אור...

ראה עוד

2 משדר ומקלט שמע Over FC סיבים אופטיים (דרך אחת), למערכת שידור אינטרקום אודיו (Tx / Rx)

-22%
ראה עוד

אנטנת רכב מעולה עבור DAB DAB + AM / FM רדיו מגבר מובנה SMA מחבר זכר אוניברסלי גג הר אנטנת מוט 5 m

ראה עוד